System Autonomicznej Kon​troli Obiektu

EOS MASTER

Nasza aplikacja komputerowa została specjalnie zaprojektowana tak, aby jak najbardziej uprościć system zarządzania dostępem, zapewniając bezpieczeństwo i wygodę. Wierzymy, że nasi klienci mogą korzystać z zaawansowanych rozwiązań technologicznych, które są łatwe w nawigacji, wydajne i wysoce bezpieczne. 
System EOS Master to oprogramowanie, które umożliwia zarządzanie bezpieczeństwem budynku za pomocą jednego, przyjaznego dla użytkownika interfejsu, począwszy od kontrolowania wejść do wrażliwych obszarów, po monitorowanie aktywności w czasie rzeczywistym w całym obiekcie. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się w nim na wyciągnięcie ręki.

Kluczowe cechy oprogramowania EOS:

Łatwe zarządznie

Bezproblemowe przypisywanie prawa dostępu, planowanie harmonogramów zamknięcia drzwi i zarządzanie użytkownikami w całej organizacji. Nasz intuicyjny interfejs zapewnia pełną kontrolę nad bezpieczeństwem budynku.

Monitorowowanie w czasie rzeczywistym

Dzięki dziennikom zdarzeń i natychmiastowym alertom można przeglądać informacje o obiektach w czasie rzeczywistym. Dowiedz się kto, gdzie i kiedy przebywa w Twoim budynku.

Zarządzanie wieloma lokalizacjami

Idealne dla firm z wieloma lokalizacjami. Zarządzaj kontrolą dostępu do wszystkich budynków z jednej centralnej aplikacji.

Przyjazny dla integracji

Nasza aplikacja bezproblemowo integruje się z istniejącymi już w budynku rozwiązaniami, zapewniając lepszą funkcjonalność i wygodę.

Zaawansowane raportowanie

Kompleksowe raporty pomagają analizować strukturę dostępów, monitorować incydenty związane z bezpieczeństwem i podejmować decyzje w oparciu o dane.

Skalowalność

Nasza aplikacja została zaprojektowana tak, aby „rosła” wraz z Twoją firmą. Dodawanie nowych użytkowników, drzwi, a nawet budynków nie wpływa w żadnym stopniu na wydajność systemu.

Wraz z oprogramowaniem EOS Master oferujemy więcej niż tylko system kontroli dostępu – zapewniamy kompleksowe rozwiązanie bezpieczeństwa, które jest nowoczesne, niezawodne i w pełni konfigurowalne do Twoich potrzeb. Twój spokój jest naszym priorytetem. W razie jakichkolwiek pytań lub w celu uzyskania spersonalizowanych konsultacji – prosimy o kontakt. Jesteśmy tutaj po to, aby zapewnić bezpieczeństwo.